Jste zde

Starší žákyně

Viki na BTM ČR v Liberci potvrdila

...že může ve starších žákyních patřit opět do TOP24 hráček. S přehledem vyhrála skupinu B soutěže, kde porazila shodně 3:0 jak Nelu Kupčíkovou z Lomnice, tak i A. Vohradníkovou z Chrudimy. Ve vyřazovacích bojích až do semifinále nedala soupeřkám ani set.

Úspěšná výprava na BTM ČR v Liberci a Jablonci

O víkendu 6.-7. ledna se konaly další ze série bodovacích turnajů mládeže ČR, a to v Liberci (mladší a nejmladší žáci) a Jablonci nad Nisou (starší žáci a dorost). Vzhledem k příznivé vzdálenosti náš oddíl vyslal početnější sestavu.

4. KBT starších žáků a dorostu

V pátek 17. 11. se konal již 4. krajský bodovací turnaj tentokrát v Kamenickém Šenově. Naše barvy hájily Natálka Nykodýmová a Viki Kašubiaková a potvrdily, že ve své kategorii (dorost resp. starší žákyně) nemají konkurenci a zvítězily.

Úspěch na BTM v Hustopečích

O tomto víkendu se naše naděje v kategorii starších žákyň, Viki Kašubiaková, účastnila bodovacího turnaje mládeže ČR v Hustopečích a dala o sobě opět mile vědět. Po jasně vyhrané kvalifikaci postoupila až do čtvrtfinále (mezi 8 nejlepších) béčkového pavouka a opět předvedla, že na republikové turnaje právem patří.

2. BTM v Liberci

Minulou neděli (24.9. Mladší a nejmladší žáci) a o státním svátku (28.9. Starší žáci a dorost) se  v herně SKST Liberec uskutečnil již 2. bodovací turnaj mládeže. Barvy Jiskry tradičně hájila trojice Natálka Nykodýmová, Viktorie Kašubjaková, Jan Sucharda a nově v mladších žácích i Matěj Pícha.

První bodovací turnaje mládeže v Novém Boru

Již v sobotu 26. srpna se ve velké sportovní hale F. Arnošta uskuteční první bodovací turnaje mládeže, a to hned ve všech kategoriích. Největší naděje Jiskra vkládá do Honzy Suchardy (kat. dorostenci), Nikoly Nykodýmové (dorostenky)  a žákyní Karolíny Novákové a především Viktorie Kašubiakové.

Krajské přebory dospělých i mládeže

Tento týden v sobotu proběhly v nově zrekonstruované hale v Chrastavě KP mužů a žen a o den později KP starších žáků a žákyň. KP dospělých bez účasti našich mužů zachraňovala N. Nykodýmová, která vybojovala v kategorii žen stříbrnou medaili. Prohrála pouze s M. Pařízkovou z SKST LBC. Chci upozornit na to, že je to první medaile v historii našeho oddílu v kategorii žen a po dlouhé době /období Borůvků, Macely, Protivů/ medaile vůbec. Patří jí velká gratulace.

Bodovací turnaj mládeže ČR - Jaroměř

V neděli 21.2. se Natálka Nykodýmová účastnila BTM ČR v Jaroměři. Celkem ve starších žákyních startovalo 56 hráček a Natálka obsadila nakonec pěkné 17.-24. místo.

4. BTM v Turnově 2016

V neděli 14. února proběhl v Turnově 4. bodovací turnaj mládeže. Jiskru reprezentoval Denis Hoffman (dorostenci) a Natálka Nykodýmová (starší žákyně). Vzhledem k organizačním problémům došlo ke sloučení všech kategorií (včetně pohlaví) a naše mladé talentované naděje obsadily krásné 4. (Denis) a 5. (Natálka) místo. Kompletní výsledky jsou v příloze.

Krajské přebory mládeže

V sobotu 30. 1. 2016 od 9.00 hodin v hale SKST Liberec se uskutečnily Krajské přebory mládeže jednotlivců. Za TJ Jiskru Nový Bor se tohoto turnaje zúčastnil Jan Sucharda, Natálka Nykodýmová a Matouš Tynus. Natálka potvrdila svoje postavení na žebříčku a obsadila výborné 2.místo, když nestačila pouze na domácí Moniku Pařízkovou. Příjemným překvapením byl i Jan Sucharda, který vybojoval krásné 9. místo. Pochvalu zaslouží i Matouš Tynus, který při své premiéře skončil na 20.-24. místě. Celkem se turnaje zúčastnilo 36 hráčů.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík