Jste zde

Dorostenci

Natálka pokračuje na vítězné vlně

Tags: 

Přelom roku zastihl Natálku Nykodýmovou ve skvělé formě. Je nejlepší hráčkou a tahounem našich ligových žen, naposlední chvíli se probojovala na "TOP24" ČR dorostenek, kde překvapila krásným 19. místem a minulý víkend na BTM ČR v Jablonci postoupila v hlavní soutěži A mezi 12 nejlepších dorostenek, kdy porazila po fantastickém výkonu 3:2 J.

Žebříčkový turnaj dorostenek v Havířově

Tags: 

V sobotu 15.12. se v Havířově konal žebříčkový turnaj dorostenců a dorostenek, kde má právo startovat v této kategorii jen 24 nejlepších hráčů a hráček ČR. Jiskru úspěšně reprezentovala Natálka Nykodýmová, která si nominaci vydobyla na poslední chvíli.

Sbíráme mezinárodní zkušenosti v Rakousku

Natálka Nykodýmová se 31.-3.4. s výběrem Libereckého kraje zúčastnila jednoho z největších mladežnických turnajů v Evropě Linz – Austria Raiffeisen Youth TT – Championships. V konkurenci 389 hráčů a hráček z 18 zemí se jej v několika kategoriích zúčastnilo i 59 mladých stolních tenistů a stolních tenistek z České republiky a v této konkurenci se opět vůbec neztratili.

Úspěšná výprava na BTM ČR v Liberci a Jablonci

O víkendu 6.-7. ledna se konaly další ze série bodovacích turnajů mládeže ČR, a to v Liberci (mladší a nejmladší žáci) a Jablonci nad Nisou (starší žáci a dorost). Vzhledem k příznivé vzdálenosti náš oddíl vyslal početnější sestavu.

4. KBT starších žáků a dorostu

V pátek 17. 11. se konal již 4. krajský bodovací turnaj tentokrát v Kamenickém Šenově. Naše barvy hájily Natálka Nykodýmová a Viki Kašubiaková a potvrdily, že ve své kategorii (dorost resp. starší žákyně) nemají konkurenci a zvítězily.

2. BTM v Liberci

Minulou neděli (24.9. Mladší a nejmladší žáci) a o státním svátku (28.9. Starší žáci a dorost) se  v herně SKST Liberec uskutečnil již 2. bodovací turnaj mládeže. Barvy Jiskry tradičně hájila trojice Natálka Nykodýmová, Viktorie Kašubjaková, Jan Sucharda a nově v mladších žácích i Matěj Pícha.

První bodovací turnaje mládeže v Novém Boru

Již v sobotu 26. srpna se ve velké sportovní hale F. Arnošta uskuteční první bodovací turnaje mládeže, a to hned ve všech kategoriích. Největší naděje Jiskra vkládá do Honzy Suchardy (kat. dorostenci), Nikoly Nykodýmové (dorostenky)  a žákyní Karolíny Novákové a především Viktorie Kašubiakové.

1.BTM Liberec

V neděli 18.9. v liberecké herně proběhl 1. bodovací turnaj mládeže. Náš klub reprezentovala trojice hráčů (D. Hoffman, J. Sucharda, N. Nykodýmová).

4. BTM v Turnově 2016

V neděli 14. února proběhl v Turnově 4. bodovací turnaj mládeže. Jiskru reprezentoval Denis Hoffman (dorostenci) a Natálka Nykodýmová (starší žákyně). Vzhledem k organizačním problémům došlo ke sloučení všech kategorií (včetně pohlaví) a naše mladé talentované naděje obsadily krásné 4. (Denis) a 5. (Natálka) místo. Kompletní výsledky jsou v příloze.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík