Jste zde

Divize ženy

Ženy Jiskry se připravují na kvalifikaci o 2.ligu

Naše ženské družstvo Klára Kopecká, Markéta Nolová, Viktorie Kašubiaková a čerstvá posila Jitka Doutnáčová se 28.-29.4. po jasném vítězství v liberecké divizi pokusí projít kvalifikací do 2. ligy žen. Po 15.4. budou známy soupeři i místo pořádání. 

Datum: 
Sobota, 28. Duben 2018 - 8:30 - Neděle, 29. Duben 2018 - 12:00

Druhý turnaj divize žen

Druhý turnaj divize žen v Turnově rozdal postupové karty. Jiskra v sestavě Nolová, Kopecká a Kašubiaková musela tentokrát bojovat proti domácímu Turnovu a SKST Liberec A a B.

Divize žen zahájena a velmi úspěšně

Divize žen se letos účastní 7 družstev a opět probíhá turnajovým systémem. První turnaj uspořádal 5.11. Kamenický Šenov a za Jiskru se ho zúčastnilo komplet celé družstvo - Markéta Nolová, Klára Kopecká a 2 nadějné mládežnice Viktorie Kašubiaková a Karolína Nováková.

Nový ročník divize žen

Divize žen v letošním ročníku bude mít stejný model jako loni čili bude probíhat turnajovým systémem. Jiskru bude reprezentovat kvarteto Markéta Nolová, Klára Kopecká, Karolína Nováková a Viktorie Kašubiaková.

Celkové 3.místo žen v divizi

Tuto neděli se konala poslední utkání divize žen, tentokrát v herně v SKST Liberec. Naše družstvo jelo v sestavě Klára Kopecká a Natálka Nykodýmová, a pokud by právě družstvo Liberce 2x zaváhalo a naše ženy nikoliv, udržely by celkové 2. místo. Navíc je čekalo těžké utkání s Cvikováčkem Cvikov, který měl co oplácet, a to porážku 2:3.

Udrží ženy krásné 2.místo v divizi?

Nadcházející neděli 10.4. sekoná poslední turnaj divize žen.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík