Jste zde

7 výher z 8 utkání Áčko vyneslo do první čtyřky

Po říjnovém dlouhodobém zranění Honzy Fojtíka se dalo předpokládat, že výsledky a hlavně postavení v tabulce liberecké divize nebude zrovna lichotivé. Konec podzimní části a průběžné 9.-10. místo tomu i tak napovídalo. Ovšem druhá půlka sezóny Áčku vyšla na výbornou, navíc se ukázalo, že Áčko umí vyhrávat důležitá utkání i bez své jedničky. Kluci se semkli a podávali skvělé kolektivní výkony, a tím jim občas i to štěstíčko šlo naproti. Z posledních 8 mistrovských utkání Jiskra zvítězila 7x (z toho 4x nejtěsnějším rozdílem 10:8) a rázem se vyhoupla do první čtyřky a před posledním mistrovským utkáním se dá předpokládat, že v ní už i zůstane.

Největší podíl na tom má Radek Ivan, doplňovaný Tomášem Hekerlem. Ale body začal přidávat i Petr Vojtěch, Lubor Studecký nebo Denis Hofman. Když nebylo zbytí, zaskočil i predseda Bob Šákr.

A díky tomu lze již předčasně řící, že končící sezóna nebyla žádný propadák, ba ji můžeme považovat za úspěšnou. A když k tomu přičteme i vymanění se Béčka ze sestupových pozic v KP1 a atakování Céčka 1. místa v KP2, tak musíme být určitě spokojeni.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík