Jste zde

Áčko na 1.místo nedosáhlo

Tuto sobotu divizní Áčko hostilo lídra soutěže SKST Liberec D a v případě výhry by ho v průběžné tabulce na 1.místě vystřídalo. Očekávaná bitva měla od samého začátku velmi vyrovnaný průběh a skvělí fanoušci, kterých se sešlo skoro ke 40!, viděli velmi kvalitní výměny. Po čtyřhrách byl stav 1:1, kdy Honza Fojtík a Ondra Špaček nedali šanci páru Zikmund - Mečl ml., ale Radek Ivan s Luborem Studeckým nestačili na velmi kvalitní debl Prosa - Perný. Dále liberecká ligou ostřílená jednička  Adam Zikmund i dvojka Tomáš Prosa nezaváhali a SKST se ujalo vedení 1:3. Jiskra na to odpověděla výhrami Honzy Fojtíka a Ondry Špačka, což znamenalo srovnání stavu na 3:3. A takto se přelévalo skóre až do stavu 6:6. V následujících 2 dvouhrách se SKST dostalo do dvoubodového trháku, na který už Jiskra nedokázala odpovědět a 2 smolné prohrané koncovky pátých setů Lubora a Radka znamenaly těsnou porážku 7:10.

Celý tým podal velmi kvalitní, bojovný a zodpovědný výkon a s obrovskou podporou diváků, kteří jsou rozhodně nejpočetnější v širokém okolí, dělal reklamu na stolní tenis, který má v Novém Boru velkou tradici.

Všem patří velký dík zato, že vytvořili úžasnou sportovní atmosféru, která by mohla jít extraligovým týmům leckde příkladem.

 

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík